יום שלישי, 24 במרץ 2015

לורי / אורית פטקין
תקציר הספר מאתר אינדיבוק


“למה אני לא יכולה להתעלם ממנו? למה הוא חסר לי כשהוא לא כאן?

חזות שאי אפשר לעמוד בפניה עם אישיות שמעוררת בי חלחלה. או שאולי את החלחלה אני המצאתי כדי לא להיפגע? איך הוא מסוגל להתייחס ככה לנשים? ולמה הן מוכנות לסבול את זה?

אני רוצה להיות שלו, אני רוצה להיות איתו אבל פוחדת. אני פוחדת להפסיד משפחה ויותר מכל פוחדת להפסיד את עצמי. אולי אני מוטרדת משפע ניסיונו מול עודף תמימותי? אני מוטרדת מהיתרון שיש לו עליי!”לורי פישר, ילדה מתוקה בת עשרים, התייתמה מאביה לפני כמה שנים, ועכשיו גם מאמה.

לורי, שכל חייה חשבה שפרט להוריה אין לה משפחה, מגלה עולם ומלואו בנוגע לקרובי משפחתה. היא עוברת להתגורר עם נתנאל, אחיה למחצה, ושם פוגשת את רן, בן דודו.

לורי נאלצת להתמודד עם קרובי משפחה המתנכלים לה ועם כאלה שפשוט רוצים לנצלה. נוסף על כך היא נאלצת להתמודד עם עליות ומורדות במצב רוחה ועם התמכרותה לקניות.

לורי עוברת תקופה קשה, שבמהלכה היא נאלצת להתבגר ולהתחיל לקחת אחריות על מעשיה.

הגילוי החשוב ביותר עבורה היה שרק במות אמה היא קיבלה את חייה, היא קיבלה משפחה ואהבה. לורי מתאהבת ברן, שנרתע ממערכת יחסים מחייבת ומוצא עצמו במצב מפתיע ולא צפוי. השניים  נאלצים להילחם על מנת שיצליחו להיות יחד. קראתי את הספר באפליקציה בקינדל, 

ספר שלא הנחתי עד שלא סיימתי....
קראתי אותו לפני כמה חודשים ונהנתי מהכתיבה בספר.
חשוב לי כשאני קוראת ספר לקרוא ספר שהוא ברור ושאין קפיצות מנושא לנושא, 
וחשוב מאוד שעבר עריכה ואין שגיאות כתיב, לצערי יצא כבר שנתקלתי בספר שהיה מלא שגיאות כתיב, דבר שמבחינתי הוריד את הערך שלו מבחינתי.


אני אוהבת לקרוא ונהנת מהקריאה, אין שבוע שאני לא קוראת ספר, רק בתקופות ממש לחוצות אני לא מספיקה להגיע לספר ולצערי זה קורה לעיתים רחוקות.
כאן בהמלצות אני אמליץ על ספרים שקראתי בתקופה האחרונה וגם ספרים חדשים.

בקרוב המלצה לספר נוסף שסיימתי השבוע.


קריאה מהנה, 
זהבית שקד

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה